ضمانت

ضمانت ۳ روز بازگشت کالا

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، کارا صنعت نوین این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا ۳ روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود.

 

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کارا صنعت نوین کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

 

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

 

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط کارا صنعت نوین دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

 

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در کارا صنعت نوین به اتمام برسد، و کارا صنعت نوین امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

 

 

 

انصراف از خرید

-در صورتی که خریدار، پیش از ارسال کالا، از خرید منصرف شده باشد باید سریعاً بخش پشتیبانی را از تصمیم خود آگاه سازد. در این صورت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

 

– اگر بعد از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی که بسته‌بندی و پلمپ کالا باز نشده باشد و تگ‌ها یا برچسب‌های کالا جدا نشده باشد، مشتری می‌تواند تا حداکثر ۳روز کالای دریافتی را با هماهنگی واحد پشتیبانی به ما برگرداند.

 

(انصراف از خرید کالاهایی که به سفارش مشتری و یا به تعداد بالا برای ارسال موجود می شوند را شامل نمی شود )

 

-لازم به ذکر است در این صورت هزینه‌ی ارسال اولیه‌ی کالا به مشتری و هزینه‌ی بازگشت کالا به کارا صنعت نوین بر عهده‌ی مشتری بوده و کارا صنعت نوین بعد از کسر هزینه‌ی ارسال، بازمانده‌ی وجه را به‌طور میانگین تا ۷۲ ساعت بعد واریز خواهد کرد.

 

 

 

آسیب‏های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

– کارا صنعت نوین خرید‌های شما را با بسته ‌بندی مناسب و ایمن ارسال می‌کند و هرگونه حادثه در مراحل ارسال کالا که منجر به آسیب‌دیدگی کالا شود به عهده‌ی شرکت حمل‌کننده است و در صورت تأیید شرکت حمل‌و نقل مبنی بر ایمن نبودن بسته‌بندی یا آسیب دیدن در این مرحله، خسارت را جبران می‌کند.

 

 

 

عیب فنی و مغایرت در سفارش

– برگشت دادن کالا توسط مشتری در صورت داشتن عیب فنی (مشکلاتی که در علمکرد کالا وجود داشته باشد) در صورتی امکان‌پذیر است که مشتری تا ۳روز پس از دریافت کالا با پشتیبانی تماس بگیرد.

 

– در صورت وجود هرگونه آسیب‌دیدگی، مشکل فیزیکی یا وجود مغایرت در سفارش ثبت شده، مشتری باید حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از تاریخ دریافت کالا با پشتیبانی تماس گرفته و ما را از این مشکل آگاه سازد.

 

-برگشت دادن کالا توسط مشتری در صورت عدم همخوانی با سفارش ثبت شده مانند رنگ کالا یا سایر مشخصات ظاهری، در صورتی امکان‌پذیر خواهد بود که از کالا استفاده‌ای نشده باشد.

 

-وقتی مشتری می‌تواند بدون بازکردن بسته‌بندی، مغایرتِ محصول را با سفارش خود تشخیص دهد؛ رسیدگی به درخواست او درصورتی ممکن است که کالا را از حالت اورجینال یا بسته ‌بندی اصلی و اولیه‌ی خود خارج نکرده باشد.

 

 

 

شرایط بازگشت کالا

برای بازگشت دادن، باید کالا به‌خوبی در جعبه و کارتن اصلی خود بسته‌بندی شده و لوازم جانبی به همراه فاکتور، گارانتی و… همراه با محصول ارسال شود. برچسب زدن و درج نوشته بر روی بسته‌بندی اصلی کالا و یا مخدوش و پاره شدن بسته‌بندی اصلی باعث باطل شدن گارانتی بازگشت کالا می‌گردد.

 

-مشتری باید کالا را فقط از طریق پست جهموری اسلامی ایران ارسال کند. در صورت بازگشت کالا به علت وجود مغایرت با سفارش خریدار و عیب فنی، هزینه‌ی ارسال بر عهده‌ی کارا صنعت نوین  بوده و معیار بازگشت هزینه‌ی ارسال کالا، رسید پستی می‌باشد.

 

در صورت ارسال کالا به روش‌های دیگر مانند اتوبوس یا تیپاکس، هزینه‌ی ارسال بر عهده‌ی مشتری خواهد بود.

 

-پس از پذیرش کالای بازگشتی در کارا صنعت نوین ، تیم فنی آن کالا را تست کرده و نتیجه به‌طور میانگین تا سه روز کاری به مشتری اعلام می‌گردد.

 

-بعد از بررسی کالاهای بازگشتی توسط تیم پیشتیبانی کارا صنعت نوین در صورتی که کالا، خارج از قوانین کارا صنعت نوین بازگشت داده شده و بدون ایراد باشد؛ کالا مجدداً برای مشتری ارسال می‌گردد و هزینه‌ی ارسال به عهده‌ی مشتری خواهد بود.

 

-در صورتی که آسیب‌دیدگی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، کارا صنعت نوین همان کالای آسیب‌دیده را مجددا برای مشتری ارسال می‌کند.

 

-در صورت خودداری مشتری از تحویل کالای بازگشتی، کالای مورد نظر به مدت یک ماه نزد کارا صنعت نوین به‌صورت امانت باقی می‌ماند و بعد از آن کارا صنعت نوین نسبت به مفقودی و یا آسیب‌دیدگی مسئولیتی بر عهده ندارد.

 

-در صورتی که نیاز به بازگشت وجه توسط کارا صنعت نوین باشد باشد، حداکثر تا ۳ روز کاری وجه مورد نظر به مشتری بازپرداخت خواهد شد.

 

 

 

کالاهای غیرقابل بازگشت

۱-کالاهای سفارشی که به درخواست مشتری موجود می‌شوند

 

۲ -کالاهای پلمپ ( دستگاه های تنفسی ، انواع فیلتر و … )

 

۳- انواع دستگاه های گاز سنج

سبدخرید