بلاگ

۲۰ فروردین, ۱۳۹۶

ماسک فرار نیم صورت DRAGER

ماسک فرار DRAGER مدل PARAT 3100

این ماسک فرار نیمی از صورت را می‌پوشاند و به فیلتر چندگازی ابک۱۵ (Multi-gas ABEK15) مجهز است. این محصول که در یک بسته‌بندی ارگونومیک و محکم ارائه می‌شود، جمع‌وجور و به راحتی قابل‌حمل است. این ماسک از تأیید استاندارد شناخته‌شده برای ماسک‌های صنعتی فرار (DIN 58647-7) برخوردار است. کاربران با استفاده از این ماسک حداقل ۱۵ دقیقه برای فرار فرصت خواهند داشت.

توضیحات تصویر:

نوار عایق ترموپلاستیک: قابلیت باز کردن و بستن راحت، تعویض سریع و آسان فیلتر را امکان‌پذیر می‌کند.

گیرة کمربند یکپارچه: برای نگه داشتن ماسک بر روی بدن و حمل‌ونقل راحت و ایمن آن

صفحة پشتی شفاف: داخل ماسک همیشه از صفحة پشتی آن قابل‌مشاهده است. همچنین، تاریخ انقضای ماسک (که بر روی خود ماسک درج می‌شود) به‌راحتی قابل‌خواندن است.

برچسب اطلاعات: این برچسب که در برابر ساییدگی مقاوم است، اطلاعات لازم را در یک نگاه به کاربر می‌نمایاند. تصاویر قابل‌فهم این برچسب چگونگی استفادة صحیح از ماسک را نشان می‌دهد.

محل مخصوص قرار گرفتن انگشتان: سطح ضدلغزش برای در دست گرفتن راحت، حتی وقتی که کاربر دستکش به دست دارد.

ماسک نیم‌صورت با دهانه دو‌نقطه‌ای: پوشیدن راحت، امکان برقراری ارتباط در هنگام فرار

فیلتر ابک۱۵: فیلتر چندگازی ابک۱۵ کاربر را در برابر طیف گسترده‌ای از گازهای صنعتی سمی حفاظت می‌کند.

قاب محکم: مناسب برای استفاده روزانه در محیط‌های کاری پرخطر

مزایا:

حفاظت مطمئن در برابر طیف گسترده‌ای از گازهای خطرناک: فیلتر چندگازی ابک۱۵ حفاظ تضمین‌شده‌ای در برابر گازهای صنعتی سمی است.

ماسک نیم‌صورت با دهانه دونقطه‌ای: پوشیدن سریع، آسان و ایمن در شرایط اضطراری. علاوه‌براین،  ماسک نیم‌صورت می‌تواند امکان برقراری ارتباط را برای کاربر فراهم کند.

بسته‌بندی محکم و ارگونومیک: طراحی ارگونومیک با قسمت مخصوص انگشتان که بر روی قاب جلویی تعبیه شده، حمل و جابه‌جایی راحت ماسک را امکان‌پذیر کرده است. متصل کردن ماسک به کمربند در مدت کار روزانه به‌راحتی امکان‌پذیر است. استحکام این ماسک ثبات و حفاظ کافی را شرایط کاری بسیار سخت فراهم می‌کند.

پوشش شفاف: پوشش ماسک شفاف است و دید کاملی از داخل ابزار به دست می‌دهد. تاریخ انقضا که بر روی فیلتر چاپ شده و به راحتی قابل‌خواندن است، امکان برنامه‌ریزی برای خدمات دوره‌ای را فراهم می‌کند.

حفاظت برای حداقل ۱۵ دقیقه: ماسک درگر پارات ۳۱۰۰ برای حداقل پانزده دقیقه کاربر را در مقابل طیف گسترده‌ای از گازهای صنعتی سمی حفاظت می‌کند. این ماسک از استاندارد DIN 58647-7 برخوردار است.

نگهداری کم‌هزینه: این ماسک از ۱۲ سال عمر مفید برخوردار است و فیلتر آن هر چهار سال عوض می‌شود، به‌گونه‌ای که هزینه‌های عملیاتی آن به حداقل می‌رسد.


ماسک فرار DRAGER مدل PARAT 3200

ماسک فرار دراگر پارات ۳۲۰۰ وسیله ‌ای مرکب از دهانه و گیره بینی است که به فیلتر چند گاز یا چند حالته (Multi-Gas ABEK15) مجهز است. این محصول که در یک بسته ‌بندی ارگونومیک و محکم ارائه می‌شود ، بهینه و به راحتی قابل ‌حمل است. این ماسک از تأییدیه استاندارد  DIN58647-7 برای ماسک ‌های صنعتی فرار (DIN 58647-7) برخوردار است. کاربران با استفاده از این ماسک حداقل ۱۵ دقیقه برای فرار فرصت خواهند داشت.

 

مشخصات فنی:نوار عایق ترمو پلاستیک : به‌ راحتی باز و بسته می ‌شود ، تعویض سریع و آسان فیلتر را امکان ‌پذیر می ‌کند.

  • گیره کمربند یکپارچه : برای نگه داشتن ماسک بر روی بدن و حمل ‌و نقل راحت و ایمن آن
  • صفحه شفاف : داخل ماسک همیشه از صفحه پشتی آن قابل ‌مشاهده است. همچنین تاریخ انقضای ماسک که بر روی خود ماسک درج می ‌شود به‌ راحتی قابل ‌خواندن است.
  • برچسب اطلاعات: این برچسب که در برابر ساییدگی مقاوم است، اطلاعات لازم را در یک نگاه به کاربر می‌نمایاند. تصاویر قابل‌فهم این برچسب چگونگی استفاده صحیح از ماسک را نشان می‌دهد.
  • محل مخصوص قرار گرفتن انگشتان: سطح ضدلغزش برای در دست گرفتن راحت، حتی وقتی که کاربر دستکش به دست دارد.
  • قطعه دهانی با گیره بینی: کوچک است و به‌راحتی پوشیده می‌شود. نشتی هوای بسیار کمی دارد.
  • فیلتر ABEK15: فیلتر چند حالته ABEK15 کاربر را در برابر طیف گسترده ‌ای از گازهای صنعتی سمی حفاظت می ‌کند.
  • قاب محکم : مناسب برای استفاده روزانه در محیط‌ های کاری پرخطر

ویژگی‌ها:

حفاظت مطمئن در برابر طیف گسترده‌ای از گازهای خطرناک: فیلتر چندگازی ABEK15 حفاظ تضمین‌ شده‌ ای در برابر گازهای صنعتی سمی است.

قطعه دهانی با گیره بینی : این قطعه‌ ها به راحتی (حتی برای کسانی که ریش دارند) قابل‌استفاده است و نشتی بسیار کمی دارد.

حجم کوچک و وزن سبک این قطعات حمل ‌ونقل آن را آسان‌تر می‌کند.

بسته‌بندی محکم و ارگونومیک: طراحی ارگونومیک با قسمت مخصوص انگشتان که بر روی قاب جلویی تعبیه شده، حمل و جابه‌جایی راحت ماسک را امکان‌پذیر کرده است.

متصل کردن ماسک به کمربند در مدت کار روزانه به‌راحتی امکان‌پذیر است.

استحکام این ماسک ثبات و حفاظ خوبی را در شرایط کاری بسیار سخت فراهم می‌کند.

پوشش شفاف: پوشش ماسک شفاف است و دید کاملی از داخل دستگاه به دست می‌دهد. تاریخ انقضا که بر روی فیلتر چاپ شده و به راحتی قابل‌خواندن است، امکان برنامه‌ریزی برای خدمات دوره‌ای را فراهم می‌کند.

حفاظت برای حداقل ۱۵ دقیقه: ماسک درگر پارات ۳۲۰۰ برای حداقل پانزده دقیقه کاربر را در مقابل طیف گسترده‌ای از گازهای صنعتی سمی حفاظت می‌کند. این ماسک از استاندارد DIN 58647-7 برخوردار است.

دانلود کاتالوگ

کارا صنعت نوین, محصولات جدید
درباره rad

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبدخرید